לוגו מורנו

M O R E N O


תם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן

  דף הבית
  - - - - - - - -
  תוכן עניינים
  - - - - - - - -
  קטלוג מוצרים
  - - - - - - - -
  מבצעים
  - - - - - - - -
  קנייה קבוצתית
  - - - - - - - -
  גלריית תמונות
  - - - - - - - -
  תכונות האבנים
  - - - - - - - -
  פורומים
  - - - - - - - -
  מה חדש
  - - - - - - - -
  מועדון לקוחות
  - - - - - - - -
  דף מטפלים
  - - - - - - - -
  לוח מודעות
  - - - - - - - -
  חיפוש
  - - - - - - - -
  אבנים לאספנים
  - - - - - - - -
  אבנים ומזלות
  - - - - - - - -
  אבני החושן
  - - - - - - - -
  משחקים
  - - - - - - - -
  צור קשר
  - - - - - - - -
 
מורנו פתיחה
אתם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן

דיבור חיובי וחשיבה חיובית

דר' אסתיה חוטר גזע

 

משנות השמונים שני משפטים הפכו להיות מוטו שלי בהקשר להגשמה:

' מילה שאת אומרת = עולם שאת יוצרת '

' במחשבתך את עולמך יצרת / בראת '

המוח דומה מאד למחשב! הוא מכיל תאים/זיכרונות מוגדרים. כמו כל מחשב תאי המוח אינם מבינים כוונות של בני אדם אלא מילים.
היכולת המנטאלית שלנו, התבונה והדעת שלנו מאפשרים לפתח מגוון משמעויות, דקויות, ניבים ואופנה מדוברת. האנשים המשתמשים בשפה המתפתחת מאפשרויות אלו ברור להם כי הכוונה היא החשובה ביותר ולא המילה במובן הבסיסי שלה.

דיבור חיובי:

מבחינת תאי המוח, מילה החוזרת על עצמה בתכיפות מעוררת תא מוח, את תא המוח שהמילה הזו מתוכנתת אליו או תא מוח חדש שמתחיל לפעול כשחוזרים על המילה מספיק פעמים כדי לתכנת תא מוח חדש. כאשר תא המוח מתחיל לפעול הוא מושך לחייך אירועים שיאמתו את המילה שאמרת.
 
דוגמאות: 'ראש קטן' השימוש התכוף שלה בעבר הוביל לכך שבדור צעיר בעל פוטנציאל להגשמה הרבה ממנו הפכו לראש קטן הלכה למעשה.
'כאילו' המילה כאילו שהצליחה להדביק גם הורים ואנשים מכל שכבות הגיל והאוכלוסין המשמעות שלה היא שהדברים אינם מהמציאות, המלה המקבילה לה שיש בה קיום מציאותי היא המילה 'לכאורה'.
מאחר והמילה 'כאילו' שייכת לעולם הדמיון שאין בו מציאות הרי השימוש התכוף בה מעורר תא מוח ישנוני, ההופך להיות ער ומנתב את חיי האדם לעולם לא מציאותי, לחיים, תכנון ומחשבות שהביצוע שלהם לא יהיה מציאותי, המילה הזו מושכת אליה מצב של חיים בעולם דמיונות, חוסר השתרשות ומונעת חיי יום יום יציבים ויצירתיים.

למה מובילה הבנה זו?

בחיי היום יום היא מובילה להבנה שהשימוש במילים יוצר מציאות חיים כלשהי.

 

כאשר משתמשים במילים שיש להן מובן לא טוב, למרות שהכוונה היא לטובה ואפשר וכסלנג (ניב) יראו מצחיקים מרגע לרגע הרי השימוש התכוף במילה ייצור מציאות מסוג אותה מילה, במובנה הראשוני – אין זה משנה אם האקדמיה ללשון קבלה או לא קבלה את הניב הזה.

 

כיצד המילה משפיעה?

כאשר האדם מדבר האוזניים שלו שומעות את דבריו בצליל הקול שלו. המידע עובר מיידית, באמצעות חוש השמיעה, למוח, אל תא המוח האחראי על אותה מילה. כאשר תא המוח לא פעיל, ישן, ככל שהמילה מועברת מפיך יותר פעמים ובתכיפות, דרך אוזניך אל הקיום היום יומי הרי היא תיקלט בתא מוח כלשהו ותעורר אותו לעבודה גם אם לא התכוון לכך כלל.

 

כאשר אנשים אחרים אומרים מילים אלו הן פחות בעלות משמעות שכן צליל הקול הוא זר למוח, מבחינת הזהות שלך אך תדירות רבה יותר של אמירה, ובמיוחד בתנאים מדיטטיבים, מראים את הדרך לשטופת מוח. 

 

כאשר השימוש במילים טובות חוזר על עצמו, אם תא המוח הרלוונטי איננו פועל הרי החזרה המתמדת על אותה מילה מתכנתת תא מוח ישן לפעול לפיה וכך מעלים את אחוזי ההצלחה לחוות את הטוב שבחיים. את המילים הלא טובות אפשר להמיר במשפטים חיוביים עם גוון קול שמראה בדיוק את הכוונה שלך בלא ליפול לפח.

חשיבה חיובית:

האם בילדותך אמרו לך "אל תראי לכלב שאת מפחדת והוא לא ינשוך אותך"?
 
איך זה עובד?

 

קיימות מצלמות המצלמות את המשוב של פעילות תאי המוח, את החשמל הסטטי שנוצר סביב הראש שתואם את תדרי הפעילות של תאי המוח. תדרים אלו, משוב זה, תואם את תדר הפעילות של הצבעים הנראים לעיין מקשת הצבעים של האור (אין ירוק זית, חום, שחור, אפור אלא במצבים חולניים).

 

שדה אנרגיה זה הנקרא ביו-פידבק נוצר  מכל פעילות בגוף, תחושות, מחשבות, דיבורים ופעילות חמשת החושים.

 

כאשר חולפת במוחך מחשבה יש לה תדר מסוים. לדוגמה, אני חושבת כעת 'אני מצליחה להסביר חשיבה חיובית' התדר המשולב המוקרן מכל המשפט הוא שילוב של צהוב, קורטוב כחול ולבן. את התדרים האלו רואים מי שיכולים לראות את קרינת המשוב של פעילות המוח (עולם החי).

 

כאשר הצבע הרמוני ויציב הן קולטות אותו ויוצרות קשר הרמוני, כאשר התדר משדר אלימות או פחדנות או תדר לא נקי אחר הרי החי יגיב בהגנה, מתקפה, בריחה או חשדנות. מאחר ולחיות שונות תדר צבע מסוים איננו מובן באותה דרך אפשר שתדר המזמין את הטוב שבחיה אחת יגרום לאחרת לנהוג באלימות.

 

כאשר החשיבה איננה מלאכותית יש מגוון כה מגוון של תדרים עד שהקיצוניות איננה מודגשת כל כך.

 

העולם כולו הוא טרנספורמטור ענק שהלחות והמים בתחום האטמוספרה מהווים מוליך חשמלי יעיל ביותר לחשמל הסטטי, לקרינה המוחצנת מהאנשים. התדרים המוחצנים מאיתנו מתמזגים עם התואמים אותם ומושכים תדרים אלו לחיינו (אנשים ואירועים מהסוג שחושבים עליו).

 

כאשר המחשבה חיובית הדברים יהיו בעלי נטייה חיובית וכאשר המחשבה לא חיובית/דיכאונית, כאלו יהיו סוג העניינים שיכנסו לחיים.

 

לדוגמה, המשפט 'אני מחפש עבודה' הוא מינון של תדרים שיש בהם תהייה, חוסר נחישות ולכן החיפוש אחר עבודה נמשך עוד ועוד. לעומת זאת כאשר המחשבה היא 'אני מוצאת עבודה' מינון הוא של נחישות ושל עבודה. כאשר המשפט אומר 'יש עבודה עבורי ואני רוצה בה' התדרים המוקרנים הם יותר נחושים ויש סיכויים טובים יותר להגיע למציאת עבודה מאשר במשפט הראשון אך פחות הצלחה מאשר במשפט השני.

 

לא ניתן לרמות את המחשבה ולהחליט להגיד דבר מסוים כאשר המחשבה ספקנית שכן האמת יוצאת לאור כאשר מתערבבים תדרי המחשבה והאמירה ושולחים תדרים מבלבלים שאינם מאפשרים לדבר להתגשם.

 

מה שכן אפשר זה לתרגל את עצמך בחשיבה חיובית. מיד כשעולה מחשבה לא טובה להכריח בדרך מלאכותית את עצמך לחשוב על דבר טוב או לעלות בדמיונך דבר טוב, כדי להעסיק את מרחב המחשבה ובשימוש מודע במילים טובות להתחיל לשנות דברים עד שימצא לך מרחב של מחשבה חיובית אוטומטית ודיבור חיובי.

 

לתרגל עצמך בדמיון מודרך חיובי משמע להיות ההילר של חייך.

 

למידע נוסף:   aurasoma_Israel@hotmail.co.il      02-6447990 (בימי חול)

 

ברכת הגשמה והתגשמות הרמונית,
  לתחילת הדףלתחילת הדף

 

לניהול פורומים ופרסום מאמרים חינם לחץ כאן

מאמרים: .כל הזכויות על המאמרים שמורות © לכותבי המאמרים . מורנו  לא ישא באחריות כלשהי לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באתר זה , מהתוכן הכלול בו או כל נזק אחר שיגרם במישרין או בעקיפין  

אתם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן