לוגו מורנו

M O R E N O


תם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן

  דף הבית
  - - - - - - - -
  תוכן עניינים
  - - - - - - - -
  קטלוג מוצרים
  - - - - - - - -
  מבצעים
  - - - - - - - -
  קנייה קבוצתית
  - - - - - - - -
  גלריית תמונות
  - - - - - - - -
  תכונות האבנים
  - - - - - - - -
  פורומים
  - - - - - - - -
  מה חדש
  - - - - - - - -
  מועדון לקוחות
  - - - - - - - -
  דף מטפלים
  - - - - - - - -
  לוח מודעות
  - - - - - - - -
  חיפוש
  - - - - - - - -
  אבנים לאספנים
  - - - - - - - -
  אבנים ומזלות
  - - - - - - - -
  אבני החושן
  - - - - - - - -
  משחקים
  - - - - - - - -
  צור קשר
  - - - - - - - -
 

 

מורנו פתיחה
אתם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן

נומרולוגיה

דר' אסתיה חוטר גזע

 

נומרולוגיה לאנשים

הכול התחיל כשאלוהים הביא את החיות לאדם והוא קרא להם בשם ולאחר מכן נתן שם ל'אשה' ולעצמו, 'איש'.

או אולי הכול התחיל כאשר ימי הבריאה מוספרו זה אחר זה...

בכל מקרה אנו נותרנו עם התוצר של רמז אוניברסאלי זה – השימוש בנומרולוגיה הוא כלי קוסמי להכרה עצמית למען הגשמת רצון הבורא מברואיו יודעי החישוב.

ראשית כל חשוב לדעת כי כל אדם נולד במקום המיועד לו. בנוסף לתאריכי הלידה והשם האדם מושפע מהתדר של אותה ארץ, תדר האדמה, ויש לאותו אדם יעוד כלשהו לממש במקום ההולדת או עבור מקום ההולדת או ארץ ההולדת.

בזמנים אשר קדמו להתפתחות הטכנולוגית נהגו רוב האנשים להיוולד ולמות במקום אחד.

הסיבה למסעות היו בעיקר מסעות כיבוש תחת לחץ של שליט צמא כוח שלכפופים לו לא הייתה זכות בחירה או היו מעטים שפילסו נתיבי מסחר בשייט או ברכיבה. הסיכוי להגשים את היעוד המקומי היה בעל אפשרות גבוהה יותר מכעת והשפעות חיצוניות כמעט ולא גרמו להפרעות בתהליך.

למרות זאת, יד ביד עם היכולת להגשים בנוחות יחסית את היעוד האנשים חיו במציאות פגאנית של עבודת אלילים, עבודה לכוהני דת וכנסיה שהגבילו את יכולת התפיסה וההבנה של האנשים בנוגע למהות העצמאית של כל אחד ואחד בבריאה וכך מנעו מהם להכיר באמת האלוהית שאמורה להתגשם באמצעותם.

במהלך השנים 1977-1994 בדקתי קרוב ל 1000 מפות לידה של אנשים ועסקים בארץ ובחו"ל, בעיקר מאירופה.

הגישה הנרחבת לאנשים שנולדו בארצות שונות, תאריכי לידה שונים ושפת אם שונה כל אלו האירו את ההבנות שלי לא רק בתחומי החישובים של העיתים, שחידושים מהם נמצאים בספרי משנת 1985 'נומרולוגיה לחישוב עצמ(א)י', אלא עצם ההכרה כי תאריך הלידה הרשמי של ארץ הלידה ושפת האם, בה נכתב שם הלידה, הם הנתונים החשובים ביותר כדי למצוא את המהות והיעוד של האדם וכן ההבנה כי כל שינוי ולו במעבר לארץ אחרת גורם לשינוי שם ושינוי השפעות, אלו היו בין ההבנות הבסיסיות החשובות בתקופה ההיא, הבנות  שתובלנה אותי להארה מאוחרת יותר בדבר מציאת היעוד של הנפש, הרוח, הנשמה, החיה והתממשות היחידה.

בדיקה של תאריכי לידה שונים כגון העברי, הגרגוריאני, היפני והפרסי הובילו אותי להכיר כי השפעות תאריכי הלידה, בארץ הלידה, מהותיות ביותר ומצביעות על תהליכים רבי משמעות. בקיום של הכפר הבינלאומי התאריך הגרגוריאני הוא המושל בכיפה ומשפיע על כל ארץ הנעזרת בו לצרכיה אך לא פחות ואפילו רב השפעה יותר ממנו הוא תאריך הלידה הרשמי המקומי.

מאחר ותאריך הלידה הגרגוריאני מיוחס לקיום של בני אדם הרי הוא מראה על שעורי חיים, אתגרים, השפעות מחזוריות בעלות עוצמה ומשימות ברמה החברתית, הלאומית והבין-לאומית וכן השפעה של המציאות הבין-לאומית על חיי היום יום המקומיים.

וכעת לנומרולוגיה עצמה 

שיטת החישוב הנומרולוגית כוללת שתי פעולות חשבון, הנפוצה ביותר היא חיבור של מספרים והשנייה, בעיקר בחישובי עיתים, היא החיסור. מפת הלידה כוללת רק את פעולת החיבור ולכן, תיאורטית כל ילד בגן שלמד אותיות א'-ב' ומספרים יכול להיות נומרולוגי קונבנציונאלי!

מפת לידה נומרולוגית:

חיבור התנועות בשם הלידה המלא – כישורים וכישרונות פנימיים, רגשיים ומנטאליים, הכישורים שיעודדו את התכנון וההתפתחות לקראת הגשמת היעוד של הנפש.
חיבור העיצורים בשם הלידה המלא – הדרכים שאותן האדם יבחר בעולם המוחצן, כישורים מוחצנים, אירועים שיקרו לו בסביבתו, סוג האנשים הנמשכים לחייו וכן הלאה.
חיבור התנועות עם העיצורים בשם הלידה המלא – חיבור הערך המספרי של כל אותיות שם הלידה – מוביל לשילוב הכישורים הפנימיים והנטיות והאירועים המוחצנים ולכן שביל הגורל נראה כאן לעיין.

צורת האותיות:

יש השואלים אותי מהי המשמעות של צורת האותיות, האם רק הערך המספרי של האות רלוונטי לחישוב נומרולוגי או גם הצורה של האות, הכיוון שנראה פתוח או סגור....
במוזיאון ישראל אפשר לראות את המגילות שנמצאו בים המלח. הכתב שבו נכתבו המגילות איננו דומה לכתב הנהוג בימנו. אפילו בין הכתיבה היום יומית לבין 'כתב דפוס' יש שוני אשר על כן אני מתייחסת בספקנות לצורת האותיות ככלי נומרולוגי, למרות שיש אנשים הנותנים לכך חשיבות רבה, במיוחד בגימטרייה עברית ובקבלה נוצרית.

הערך של האותיות:

 לכל אות יש הגדרות הנובעות מהמהות שלה כאות, הפירוש או התרגום האזוטרי והקוסמי של אותה אות, משמעות שמומלץ להתחשב בה בעת תרגום מפת לידה. אבל, כדי לחשב את מפת הלידה הנומרולוגית, יש צורך להמיר את האותיות לערך מספרי. אנו נוהגים להשתמש בשיטה העשרונית.

א' – 1      י' – 10      ק' – 100               A – 1      J – 10                S – 19

ב' – 2      כ' – 20      ר' – 200              B – 2      K – 11     T – 20

ג' – 3      ל' – 30      ש' – 300              C – 3      L – 12     U - 21   

ד' – 4      מ' – 40     ת' – 400              D – 4      M – 13    V – 22

ה' – 5      נ' – 50     ך' – 500               E – 5      N – 14     W – 23

ו' – 6      ס' – 60     ם' – 600               F – 6      O – 15     X – 24

ז' – 7      ע' – 70     ן' – 700               G – 7       P – 16     Y – 25

ח' – 8     פ' – 80     ף' – 800              H – 8       Q – 17    Z – 26

ט' – 9     צ' – 90     ץ' – 900               I – 9        R – 19

מאחר ובתורה לא היו אותיות סופיות נהוג על פי רוב לתת לאותיות הסופיות את הערך הנקוב של האותיות התואמות אותן:

כ'  = ך' = 20

מ' = ם' = 40

נ'  = ן'  = 50

פ' = ף' = 80

צ' = ץ' = 90 

במהלך ההוראה שלי בתחום הנומרולוגיה אני נוהגת להיעזר בשתי השיטות כאשר אני בודקת תחומים שונים וכן אני ממליצה לכל נומרולוג/ית מתחיל/ה לחשב בשתי הדרכים ולראות מה הדרך המתאימה ביותר לך.

מספרים חסרים:

הנומרולוגיה יכולה לחשוף לא רק את האיכויות הקיימות אלא גם את החסרות.
מספרים חסרים הם בעלי ערך רב במיוחד בייעוץ עסקי, משפחתי וקבוצתי וכן בהנחיה הנומרולוגית לתרפיה בצבע.
מפת הלידה מושפעת ממספרים חסרים בצורה מהותית, לעיתים קל לראות נקודות חולשה וחוסר יכולת ביצוע והבנה כשהם מתבטאים במספרים החסרים.
במהלך השנים פיתחתי תהליך ייעוץ מעמיק האוסף את המידע של מפות לידע כמסד נתונים ומשם פונה לניתוח, כשההצעות והייעוץ מתבססים בעיקר על המספרים החסרים, מידע שעל פי רוב זנוח בניתוח נומרולוגי מיסטי/אזוטרי.

שינויי שמות:

אפשר לומר שאני מציגה פרדוקס בכל הנוגע לשינויי שמות. מצד אחד אני חושבת שלא טוב לשנות שמות שכן שם הלידה מהוה את הדרך הנוחה ביותר עבור הנפש להתגשם כרצון הבורא, עם כל הייחודיות והשיעורים שנבחרו עבורה ומצד שני אני עצמי ערכתי אי אלו שינויי שמות.
ברצוני לומר כי שינויי השמות, במודע, יועדו להגשים מטלה מסוימת ולרוב השפעות הלוואי של השינויים הייתי מודעת ונכונה לחוות אותן לשם הגשמת המשימה, גם אם לא תמיד שיניתי שוב מייד לאחר השלמתה. 
לדעתי חשוב לציין זאת שכן במהלך שינוי שם לידה (פרטי או משפחה) קורים כמה תהליכים חשובים.
1)       שם לידה מלא משתנה, לעיתים נוספות אותיות ומספרים שלא היו בשם הלידה המלא ולעיתים נעלמים
      ערכים שהיו בשם הלידה המלא, לעיתים אותה ספרה חוזרת על עצמה הרבה פעמים לאחר השינוי של השם.
   שינויים אלו עלולים לאתגר את תהליכי ההגשמה של הנפש, תהליכי ההגשמה העצמית ולהציב התפתחויות שלא נצפו ולא בהכרח רצו בהן וזאת בכל הרבדים של החיים והמציאות העצמית.
2)       שינויי שם כדי לבטל מצב או אירוע מסוים עלולים להתקבל ברמה האוניברסאלית כ'בריחה ממחויבות' ולכן יתעוררו בעתיד שיעורי חיים ואירועים מאתגרים שהאדם לא בהכרח היה אמור לחוות במהלך חייו אלמלא שינה את שמו – שיעורים שאינם בהכרח טובים.
3)       שינוי שם מעורר מהלכים חדשים ונתיב גורל שעשוי להיות חדש לחלוטין ולכן גורם לפיצול ולצורך להגשים הן את התהליך שהוכתב בעת הלידה והן את התהליך המוכתב בעקבות השינוי, שני תהליכים שאינם בהכרח חופפים ובמקרה הטוב עשויים להיות מקבילים אך 'לא קל לקפוץ על שתי חתונות' ועל אחת כמה על שני נתיבי חיים.
4)       לעיתים שינוי שם שמציעים לך נומרולוגיה או עצם ההצעה לשנות את השם נובע מהעדפה מספרית של אותו שם, בשעה שלא היה כל צורך לשנות שם.
5)       לעיתים הדרך של נומרולוגיה להראות את 'רצינותם' היא בהצעתם לך לשנות את שמך כדי להיטיב את מהלך חייך. הלכה למעשה שינוי השם עלול להביא אירועים לא טובים לחייך. גם כשמציעים לך לבחור כמה שמות מועדפים מתוכם הנומרולוגיים ייעצו לך מה לקחת, עדיין אין זה מעיד על כך שההחלטה תהיה לטובתך.
6)       שינוי שם שנבחר על ידי האדם ללא מודעות לכלל השפעות הלוואי האפשריות הוא פחות קל הן לחוות את אותם אירועים והן להיות נחושים להשתחרר מהם בהרמוניה, הדרך המאפשרת להגשים את שמשנה השם רצה להגשים בחייו.
7)       השם שבוחרים כשם חדש מהווה הצהרה ליקום, היקום בוחן את הצהרתך ואת התדר המוקרן לעולם כתדר שם שנבחר.
      כדי להבהיר את כוונותיי אציג לפניך שתי דוגמאות.
·         האח שלי שינה את שמו וקרא לעצמו 'דביר'. כאשר הורה נותן שם זה לילד אין הוא מחייב את הילד אך כאשר אדם בוחר לקרוא לעצמו בשם המתאר אזור קדוש הרי הוא נמצא תחת עין אוניברסאלי הבודקת את מידת קדושתו. כל זאת בלא כל קשר לכך שהשם שהוא בחר לעצמו לא הוסיף לו כלום ברמה הערכית/נומרולוגית.
מאז שינוי השם המצב הבריאותי והתעסוקתי שלו אינם במיטבם למרות שהוא היה מוכשר, רב יוזמה, אינטליגנט ורב תושייה מנעוריו.
·         לפני מספר שנים היה לי קשר לא אישי עם נומרולוגית שהיא גם מטפלת באנשים הבאים אליה, היא מציעה לאנשים לבחור שלשה שמות ומתוכם היא תציע את המוצלח יותר. היא הציעה לבחורה אחת להיקרא 'לי'. השמות 'לי' או 'שלי' כשהם שינויי שמות הם מסמלים כלפי היקום אגו מוקצן שיש לדכא...! מה הפלא שלי הפכה להיות מטופלת של אותה נומרולוגית, מטופלת הסובלת מדיכאונות והשפעות לא טובות נוספות.
הערה: אין טעם להאשים נומרולוג/ית בגין השפעות הלוואי של שינוי שם שכן הבחירה היא זו של משנה השם
          ההולך למשרד הפנים לבצע את השינוי. מבחינה אוניברסאלית האחריות היא על מי שעובר את שינוי
          השם, אפשר וקיים שיפוט אוניברסאלי לגבי הנומרולוגים 'המשחקים את אלוהים' ומשנים שם שכן
          אלוהים מזווג בין נשמה ושם לידה ולכן.... אני, אינני רואה עצמי טובה ממנו בזיווגי שמות לנשמה
          שכבר הגיעה עם שם מסוים ולכן אני ממליצה לאנשים לשנות את שמם רק אם הם עושים זאת מתוך
          ידע עצמי מקצועי (זו הסיבה לחשיבות שאני נותנת בלימודי היסוד לנושא שינויי השמות).
          אפשר כמובן לקבל הנחיה נומרולוגית לכיוון תרפיה בצבע כדי לעודד באמצעות תדרי הצבע, ברבדים
          הפיזיולוגי, רגשי, מנטאלי ואוניברסאלי, את  התחומים שאינם לטובה ולהרגיע את העודפים המציקים
          לאדם.

חישובי עיתים:

בשנים 1983-1987 עבדתי בק.א.ל. קווי אויר למטען. נהגנו לטוס לחו"ל בחודשי הקיץ על בסיס של מקום פנוי (כרטיסי סטנד ביי).
הטיסות היו חינם עם מעוף ועלו רבע מחיר בטיסות סדירות.
מאחר והיו הרבה קופצים על טיסות לחו"ל כמעט תמיד הן היו מלאות או שהייתה הרשמה עודפת. כדי לצאת לחופשתי בכל מקרה נהגתי לחשב את התאריכים המתאימים לטוס ולחזור לארץ. למרות שבעבודה נהגו להתלוצץ על החישובים שלי, במהלך השנים הייתי אני מי שעלתה לטיסות ולא חזרה בעוד שהדרך לא כל כך צלחה לעמיתי.
בשנת 1986 טסתי לטיול ביפן. יום לפני החזרה לארץ הייתי בהירושימה. התקשרתי לחברת סבנה במשרדה בטוקיו לברר מה המצב בטיסה לבריסל ביום המחרת, הייתה טיסת המשך שאמורה הייתה לצאת לארץ ארבע שעות לאחר הנחיתה המתוכננת בבריסל (טיסה דרך אנקוראג'), התשובה הייתה כי ההרשמה לטיסה לבריסל מלאה ואילו בטיסת ההמשך לישראל יש הרשמה עודפת.
מי שמכיר את היפנים היה מבין כי אין כל טעם להגיע לשדה התעופה כי אצלכם הדיוק היה מושלם...כמעט! החלטתי לדבוק במפה הנומרולוגית שביצעתי ובבוקר עליתי על הרכבת המהירה לעבור את 1000 הקילומטר לשדה התעופה נריטה שבטוקיו.
חיכיתי בצד עד כחצי שעה לפני ההמראה, עד שקיבלתי אישור לעלות על הטיסה.
באנקוראג' הטיסה התעכבה בגלל נוסעים מגרמניה שעלו למטוס עם דגי הסלמון שדגו והיה צורך להוריד מטען שהוטען בטוקיו, כדי לפנות מקום 'למטען האישי'. אחרי שעתיים של עיכוב נכנסתי ללחץ אך החלטתי כי בהתאם למפה הנומרולוגית אני נוחתת בארץ באותו יום ולכן אגיע בזמן לטיסה לישראל.
נחתנו בבריסל פחות משעה וחצי לפני ההמראה של הטיסה לנתב"ג. השארתי את חפצי באשר הם ורצתי לחפש את המסוף ממנו יוצאת הטיסה לארץ. כאשר הגעתי מצאתי זוג עובדי חברה שממתינים גם הם לטיסה על בסיס מקום פנוי, המתנתי עימם כשאני מתכננת להגיע למשרד של ק.א.ל. בקלן (לקבל קצת כסף להמשיך הביתה כי נשארו לי פחות מ עשרים דולר) אך החלטתי לחכות עד הרגע האחרון.
בערך עשרים דקות לפני ההמראה אמרו לנו לקחת את התיקים שלנו ולעבור בזריזות את הבדיקה הביטחונית. לקחתי את תיק היד, השאר הגיע בטיסה למחרת, ועליתי לטיסה הביתה, לישראל.
הנומרולוגיה הוא כלי יעיל וקל ליישם, אין כל צורך בידע מוקדם או כישרונות מיוחדים כדי להיעזר בו אלא  ס ק ר נ ו ת  !
בנוגע לנומרולוגיה, בשנים 1996-1999 נהגתי ללמד בלבד. משנת  2000 התחלתי להציע הנחיה להילינג בצבע בהתאם למפות הנומרולוגיות ובקשות הבאים לזאת (הילינג עצמי בצבע או במפגשי הילינג), מאחר ועדיין לא הגיעו מספיק אנשים ללמוד את שלב הלימודים השלישי שבו לומדים את הדרכת הצבע בעזרת הנומרולוגיה עדיין אין אדם נוסף בישראל המבצע סוג זה של המרת הנומרולוגיה האזוטרית/מיסטית לכלי להגשמה עצמית בעזרת ההנחיה האוניברסאלית של תרפיה בצבע. 
על נומרולוגיה להנחיה בעזרת תרפיה בצבע אפשר יהיה לקרוא כשיצא לאור ספרי החדש 'תבנית אדם אוניברסאלית ואורה סומא: שדות אנרגיה, מרכזי אנרגיה וצבעים'.
למידע נוסף: aurasoma_Israel@hotmail.co.il02-6447990 (בימי חול)

 

ברכות להגשמה והתגשמות הרמונית,
דר' אסתיה חוטר גזע Mc.D.
מחברת הספר 'נומרולוגיה לחישוב עצמ(א)י' (712 עמ')
לתחילת הדףלתחילת הדף

 

לניהול פורומים ופרסום מאמרים חינם לחץ כאן

מאמרים: .כל הזכויות על המאמרים שמורות © לכותבי המאמרים . מורנו  לא ישא באחריות כלשהי לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באתר זה , מהתוכן הכלול בו או כל נזק אחר שיגרם במישרין או בעקיפין  

אתם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן