לוגו מורנו

M O R E N O


תם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן

  דף הבית
  - - - - - - - -
  תוכן עניינים
  - - - - - - - -
  קטלוג מוצרים
  - - - - - - - -
  מבצעים
  - - - - - - - -
  קנייה קבוצתית
  - - - - - - - -
  גלריית תמונות
  - - - - - - - -
  תכונות האבנים
  - - - - - - - -
  פורומים
  - - - - - - - -
  מה חדש
  - - - - - - - -
  מועדון לקוחות
  - - - - - - - -
  דף מטפלים
  - - - - - - - -
  לוח מודעות
  - - - - - - - -
  חיפוש
  - - - - - - - -
  אבנים לאספנים
  - - - - - - - -
  אבנים ומזלות
  - - - - - - - -
  אבני החושן
  - - - - - - - -
  משחקים
  - - - - - - - -
  צור קשר
  - - - - - - - -
 

 

מורנו פתיחה
אתם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן
 

מבוא לקריסטלים

תהליכי היווצרות הגבישים:

תהליך היווצרות כוכב ארץ והתגבשותו לחומר מוצק הביאה לכך שהגבישים, הקריסטלים וכל סוגי האבנים באשר הן, מהווים את 'קבוצת התושבים הותיקה' ביותר של כוכב ארץ. גילם נאמד ב 2,500 שנה ועד 500 מיליון שנה.

הגבישים התגבשו מגזים ומינרלים שונים והצבע שלהם הוא צבע הפיגמנטים של המינרלים.

תהליך ההתגבשות עצמו עשוי להיות תחת לחץ, שכבת נוזל כבד שכיסתה שכבה קיימת מהוה קטליזטור לתהליכי ההתגבשות, במשפחה זו נמצאים כל הגבישים שיש בהם סידן והידועים בהם הם הקלציות, פלואוריט, אפופלייט ועוד.

תהליך התגבשות נוסף קורה כאשר גזים מתאספים בתוך בועה סגורה  ההתגבשות שלהם עשויה לארוך עשרות אלפי שנים עד מאות אלפי שנים. במשפחה זו נמצאים כל הגבישים הנחשבים ל'קלצדוני' כמו הקוורץ, אופל, רוז קוורץ, קרנליאן ועוד.

תהליך התגבשות מהיר יחסית נובע מהתקררות של מגמה, לבה, וגבישים כאלו עשויים להיות צעירים יחסית, אם נאספו לאחר התגבשות פליטת לבה בימנו או עתיקים במיוחד אם נובעים מתהליך ההתגבשות הראשוני של כוכב ארץ. בין גבישים אלו נמצאים האובסידיאן, סנופלקס-אובסידיאן ועוד.

התהליכים היוצרים את ההשפעה של הגבישים:

השפעה בדרך המשוב, כאשר לוחצים עם היד על פינה של ארון, למרות שהארון לא זז היד כואבת, נוצרת השפעת משוב. תהליך הלחץ אשר גרם לגבישים להתגבש יצר גם השפעת משוב 'שלוחצת עצמה החוצה'. היא איננה נראית לעין אך משפיעה על סביבתה.

הפיגמנטים של המינרלים הם אור המוקרן כלפי הסביבה שהתדר שלו זהה לתדר של הצבע הנראה לעין. כמו היה חלק מקרן האור הנשבר על פריזמה ומשפיע. באמצעות השדה האלקטרו-מגנטי שקיים סביב כל אדם, הנוצר מפעילות תאי הגוף, האיברים הפעילות המחזורית וכו'.

קרן הצבע נכנסת להילה, נספגת על ידי השכבות הנזקקות לה ומחזקת בקרינתה פנימה את האיברים והפעילות הרלוונטית.

 

שימושים בחיי היום יום:

מדע

המדע שהכיר באיכות המדויקת והיעילה של המוליכות פיתח שיטות לגבש קוורצים במעבדה ומשתמש בהם בטכנולוגית מוצרי התקשורת המודרנית כגון מחשבים וטלוויזיה.

רפואה משלימה

מגוון שיטות לחיזוק מערכת החיסון ולשיפור מצב פיזיולוגי, רגשי ומנטלי התפתחו חלקם דרך הנחייה בקניית גבישים ולהיות עימם באופן קבוע וחלקם בעזרת 'מטפלים בגבישים' הממקמים אותם על האדם או בסביבתו בהתאם לצורך וכן בעזרת הקרנה של אנרגית גבישים, כאשר המטפלים אוחזים בגביש הרצוי ומכוונים אותו אזור כלשהו בגוף.

העוצמה של הגביש מתחזקת בעזרת החשמל הסטטי של היד של המטפל וההתכוננות המתכנתת את הגביש של מחשבתו.

מיסטיקה/איזוטריקה

במהלך המאה השבע עשרה והילך התפתחה אסכולה אשר אמרה כי לכל מזל אסטרולוגי מתאימה אבן אחת או יותר מהגבישים שהיו ידועים באותה תקופה.

במאה העשרים פיתחו  את הגישה הזאת בעיקר מיסטיקנים ומוכרי גבישים, בעיקר בארות הברית והדביקו 'זהות אסטרולוגית ונומרולוגית' לכל גביש אפשרי.

הגדת עתיקות

קיימות מגוון שיטות לדעת את המצב הפסיכולוגי והפיזיולוגי של האנשים, בהתאם להעדפות בבחירה של גבישים בהתאם לצורה והצבע או הצבעים של הגבישים, הצורה שבה מניחים את הגבישים על השולחן וכן לפי דרכים נוספות שנלקחו מקריאה של כלפי טארוט או כיד הדמיון הטובה על כל אדם המציע לך להגיע אליו לקריאה באמצעות קריסטלים.

העידן החדש

כל הגבישים שנמצאו מ 1950 והלאה, שלא היו ידועים לפני כן, נקראים גבישי העידן החדש ויש להם מסרים והדרכה ייחודית לאנשים אליהם הם הגיעו.

השימוש בגבישים נועד בעיקר לצורכי 'מסעות אל העבר' - נעזרים בהם בעזרת מדיטציה ודמיון מודרך כדי להגיע אל זיכרונות של תרבויות ותקופות חיים שונות של הנשמה של האדם היוצא למסע מסוג זה.

נכתב על ידי דר' אסתיה חוטר גזע Mc.D.
מורה בתחום יותר מעשור ומחברת הספר 'אנחנו (הגבישים) ואתם (בני האדם) מהגבישים באהדה'
 
לתחילת הדף

 

לניהול פורומים ופרסום מאמרים חינם לחץ כאן

מאמרים: .כל הזכויות על המאמרים שמורות © לכותבי המאמרים . מורנו  לא ישא באחריות כלשהי לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באתר זה , מהתוכן הכלול בו או כל נזק אחר שיגרם במישרין או בעקיפין  

אתם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן