לוגו מורנו

M O R E N O


תם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן

  דף הבית
  - - - - - - - -
  תוכן עניינים
  - - - - - - - -
  קטלוג מוצרים
  - - - - - - - -
  מבצעים
  - - - - - - - -
  קנייה קבוצתית
  - - - - - - - -
  גלריית תמונות
  - - - - - - - -
  תכונות האבנים
  - - - - - - - -
  פורומים
  - - - - - - - -
  מה חדש
  - - - - - - - -
  מועדון לקוחות
  - - - - - - - -
  דף מטפלים
  - - - - - - - -
  לוח מודעות
  - - - - - - - -
  חיפוש
  - - - - - - - -
  אבנים לאספנים
  - - - - - - - -
  אבנים ומזלות
  - - - - - - - -
  אבני החושן
  - - - - - - - -
  משחקים
  - - - - - - - -
  צור קשר
  - - - - - - - -
 
מורנו פתיחה
אתם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן

 

אסטרולוגיה

דר' אסתיה חוטר גזע

הבריאה כולה נבראה באור שנברא ביום הבריאה הראשון והאיר את 'חשך על פני תהום' כדי ששאר הדברים יבראו באור. ביום הרביעי של הבריאה נבראו כוכבי השמים (בראשית א' 15-19).

השמש:

האור שאנו חווים ברמת ההכרה וההשפעה על חיי היום יום שלנו הוא האור המגיע מהשמש. בן הזוג של האור, החשך, מגיע אלינו כאשר השמש מאירה את הצד השני של כוכב ארץ ויוצרת צל על הצד בו אנו נמצאים.

 

תדרי האור של השמש נבדקו על ידי פיזיקאים אשר חילקו אותם לפי שתי סקאלות עיקריות, האחת בהתאם לתדר הרץ של קרני האור והשניה בהתאם למהירות שלוקחת לקרן אור מהרגע שעזבה את כוכב שמש ועד שהגיעה לכוכב ארץ.

 

התדרים המהירים נקראים אלקטורים והאיטיים נקראים מגנטים. נקודת ההרמוניה שאיננה אלקטרית או מגנטית היא קרן האור של תדר הצבע הירוק הנראה לעין ומשני צדדיו, בטווח קטן יחסית לשאר התדרים המוקרנים מהשמש, ממוקמים תדרי האור של שאר הצבעים הנראים לעין מקרני השמש.

הכוכבים:

 

כל אחד מהכוכבים מקרין תדרי אור יחודיים משלו, קרני אור המגיעים בזמנם לכוכב ארץ ומשפיעים גם הם. כוכב ארץ גם כן מקרין תדרי אור המגיעים לכוכבים אחרים ומשפיעים על הקיים בהם.
חלק מהתדרים האלו ניתן לתרגם לתדרי הצבעים הנראים לעין והשפעותיהן מוקרנות על הרמה הפיזיולוגית, הרגשית, המנטאלית והאוניברסאלית של כל אחד מאיתנו.

 

מזלות:

 

את המרחב השמימי מחלקים למזלות אסטרולוגים, 'עידנים אסטרולוגים', למרחבים אלו השפעות תדרים אשר בעתם מגיעים לכוכב ארץ ומשפיעים עלינו במציאות הפיזיולוגית, הרגשית, המנטאלית והאוניברסאלית עם תדרי האור (שאיננו יכולים לזהות) של תדרים של צבעים נראים לעין.

 

כוכבי הלכת חולפים במזלות האסטרולוגים מהאחד לאחר בכל 2300 שנה – חשוב להזכיר זאת כי האסטרולוגיה המוכרת לנו משתנה גם היא בעת מעבר העידנים ולכן בעשור האחרון יש הרבה שינויים יחסית לאסטרולוגיה הקונבנציונאלית של האסטרולוגים המוכרים זה עשרות שנים.

בתים:

 

במפה אסטרולוגית קיימים 12 בתים החופפים ל 12 חודשי שנה בלוח הירחי של האסטרולוגיה. כל אחד מהבתים מגדיר טווח שונה של מציאות חיים של האדם וכל אדם חי מתקיימים בחייו הדברים המופיעים בבתים האסטרולוגים.

 

12 תדרי צבע שונים מוקרנים ביסוד של מפה אסטרולוגית, לכל בית צבע שונה. למעשה כל בית מקרין שילוב שונה של ארבעה צבעים המשפיעים עלינו ברמות הפיזיולוגית, הרגשית, המנטאלית והאוניברסאלית.

במה שונה היבט זה מההיבט של האסטרולוגיה המסורתית?

ברמת הניתוח ותרגום מפת לידה אסטרולוגית אפשר לדעת בכל אחד מהתחומים המיוצגים על ידי הבתים שבמפה מה הם התדרים המשפיעים בכל אחת מהרמות הנ"ל ואיך הקשרים משתלבים ביניהם בהתאם למזלות האסטרולוגים השולטים בכל בית ולפי מיקום הכוכבים בבתים וסוג הקשרים בין הכוכבים.

 

קשר שאיננו מיטיב בין כוכבים ידרוש את הצבע המרגיע לצבעים הלוחמים, בהתאם למיקוד המבוקש: פיזי, רגשי, מנטאלי, אוניברסאלי (רוחני).

 

קשר מיטיב יעודד את השימוש בתדרי הצבעים הנדונים, בכל אחת מהרמות של ההתייחסות, בשטחי החיים המוגדרים על ידי הבית במפה האסטרולוגית.

 

באמצעות אסטרולוגיה להנחיית תרפיה בצבע מתרגמי המפה משתחררים מהצורת 'להגיד לאדם' מי הוא ומה יקרה לו, ניתוח אירועים והשפעות אלא יפנו ישר לכלי העבודה המעודדים הצלחה טובה ומרגיעים השפעות לא טובות, כך אפשר לפנות ישר לשלב תהליכי הגשמה, שללא ההבחנה של תדרי האור המעורבים (הצבעים) היה נשאר בהיבט שיש למצוא לו דרכים להבנתו, ההכרה בו ולמצוא דרכים להגשמתו, דרכים שיש לצפות כי השימוש בצבעים יזרז את השלב המיטיב שלהם. 

 

הבסיס של כל האנושות זהה, חלוקת הבתים והשפעת תדרי הצבעים שהם מקרינים זהים לכולם. השינוי נובע מהאופק העולה ומיקום הכוכבים.

 

כמו משחק פאזל כך גם האסטרולוגיה להנחיית תרפיה בצבע מאפשרת להחזיר את הפיסות למקום ולהגיע להגשמת הפוטנציאל המרבי.

 

למה דווקא עכשיו?

האסטרולוגיה להנחיית תרפיה בצבע, כמו הנומרולוגיה להנחיית תרפיה בצבע, התחילה את דרכה בינואר 1999 לקראת שינוי העידנים והכניסה לעידן האור / עידן הזהב / עידן הדלי.

 

הזמן שבו שוויון הזדמנויות והצורך בהגשמת הנחיית האור והמואר גדלה ותחום התרפיה בצבע מופץ בצורה מאסיבית כדי לשחרר את האנושות מבליעתה על ידי 'חור שחור', מלעמוד מול החרב המתהפכת של דלת הכניסה לעידן הדלי-אריה.
 
את האסטרולוגיה להנחיית תרפיה בצבע התחילה לפתח רופאה קונבנציונאלית גרמניה שהיא גם מורה לאורה סומא ואסטרולוגית, שמה דר' מונה ריינר.

 

כעמיתה שלי בהוראת האורה סומא נפגשנו בקורס המורות השלישי של האורה סומא, היא הגיעה עם ההבנות שלה באסטרולוגיה של צבע ואני עם ההנחיה שקיבלתי בנוגע לנומרולוגיה להנחיית תרפיה בצבע.

 

יכול להיות שהנכונות של מונה להסכים להציג את הצבעים המקובלים באורה סומא במקום תדרי האור 'האמיתיים' הממוקמים בכל מקום היא הסיבה שהנושא הזה נתקע אצלה.

 

כאשר היא הציגה את המידע שלה בקורס המורים היא ראתה זהות בין הצבעים המשפיעים על הבתים האסטרולוגים לבין אלו של המזלות האסטרולוגים ולכוכבים היא מצאה תדר השפעה יחיד.
אני הצעתי את דעתי בדבר הדרך להיעזר באורה סומא לשפר את הנדרש ולהגשים את שמועיל ואת הפוטנציאל.

 

כאשר חזרתי לארץ התחלתי לקבל זרימת מידע מתקדם אותו בדקתי על כמה מפות לידה אסטרולוגיות.

 

אחד הדברים שאני אוהבת יותר מכל בתחום הצבע כתרפיה זה הדרישה הקוסמית כי כנותנת שרות (מורה) אל לי לברור ולהחליט מי האדם המתאים ללמוד שכן האור הוא הבורר והוא המקדם אנשים וכל אדם שמחליט ללכת בדרך האור מקבל הארות ויכולת ההתפתחות שלו נעשית כה פעילה שכמורה גם אני זוכה להארות, הארות המועברות דרכי לאנשים אך אני רושמת אותם לטובת התלמידים הבאים.

 

לכן כשהאור שלך אומר לך ללמוד דבר של אור וצבע, דלתי פתוחה לפניך.
שביל האסטרולוגיה להנחיית תרפיה בצבע מתאים הן לאנשים שהתמחו באסטרולוגיה והן לאנשים שאין להם כל ידע קודם.

 

 
למידע: aurasoma_Israel@hotmail.co.il  בירושלם:6447990  (בימי חול)
בברכת הגשמה והתגשמות הרמונית,
דר' אסתיה חוטר גזע Mc.D

 

לתחילת הדףלתחילת הדף

 

לניהול פורומים ופרסום מאמרים חינם לחץ כאן

מאמרים: .כל הזכויות על המאמרים שמורות © לכותבי המאמרים . מורנו  לא ישא באחריות כלשהי לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באתר זה , מהתוכן הכלול בו או כל נזק אחר שיגרם במישרין או בעקיפין  

אתם גולשים באתר הישן למעבר לאתר החדש לחץ כאן